Välkommen att kontakta oss.

Här hittar du enkelt våra olika kontaktvägar.
Välj det alternativ som passar dig bäst.

Huvudkontor

Nordomatic AB
Arenavägen 27, 8tr
121 77 Johanneshov

08 555 797 00

info@nordomatic.se
sales@nordomatic.se

VD

Olov Schagerlund
olov.schagerlund@nordomatic.se
0708 184 184

 

Södertälje

Wedavägen 22
152 42 Södertälje
08-555 797 00

Affärsenhetschef Södertälje

Johan Strid
johan.strid@nordomatic.se
0708-64 23 44

 

 

Kalmar

Verkstadsgatan 15
39239 Kalmar

Tobias Palmkvist
0700-928889

Borås

Wieslanders väg 4
504 31 Borås

010 219 36 90

Enhetschef Integration AO Väst

Pierre Friman
pierre.friman@nordomatic.se
0704 – 12 77 13

 

Stockholm

Globen 
Arenavägen 27, 8tr
121 77 Johanneshov

Solna 
Smidesvägen 4-8
171 41 Solna

Växel 08 555 797 00

Affärsområdeschef Stockholm

Pedram Fard
pedram.fard@nordomatic.se
0735 220 805

Enhetschef Integration Stockholm

Conny Johansson
conny.johansson@nordomatic.se
0708 710 001

Servicechef Stockholm

Johan Strid
johan.strid@nordomatic.se
0708 642 344

Göteborg

Flöjelbergsgatan 1C

431 35 Mölndal

031 10 98 50

Enhetschef Service AO Väst

Peter Glädt
peter.gladt@nordomatic.se
0708  712 847

 

Malmö

Stenyxegatan 25
213 76 Malmö

040 – 631 60 00

Affärsområdeschef Syd

Johan Mårtensson
johan.martensson@nordomatic.se
0731-558 558

 

 

 

Jönköping

Bataljonsgatan 12
553 05 Jönköping

036 – 570 57 00

Enhetschef Integration AO Öst

Anders Ringlander
anders.ringlander@nordomatic.se
0709 – 383 784

 

Linköping

Teknikringen 8
583 30 Linköping

013 – 465 12 00

Affärsområdeschef Öst

Joakim Alsén
joakim.alsen@nordomatic.se
0706- 97 72 49

 

Norrköping

Torsgränd 15
603 63 Norrköping

011 – 400 50 10

Affärsområdeschef Öst

Joakim Alsén
joakim.alsen@nordomatic.se
0706- 97 72 49

 

Växjö

Arabygatan 80

352 46 Växjö

0470 – 74 57 60

Enhetschef Service  AO Öst

Erik Jonasson
erik.jonasson@nordomatic.se
0706 – 97 77 02

Herning, Denmark

Gavnøvej 2A

7400 Herning

+45 9713 2688

VD Nordomatic Danmark

Toke Juul
tj@nordomatic.dk
+45 52740405

Oslo, Norge

Enebakkveien 302 B

11 88 Oslo

+47 22 29 27 40,

VD Nordomatic Norge

Erik Nordli
erik.nordli@nordomatic.no
+47 916 01 510